Ta strona używa cookie. Jeżeli wyrażasz zgodę kliknij tu, jeżeli nie to opuść stronę.
Olej z nasion wiesiołka - 30ml - Semco Powiększ do pełnego rozmiaru

Olej z nasion wiesiołka - 30ml - Semco

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

11,20 zł

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

Olej z wiesiołka to substancja o charakterze leczniczym, która jest doskonałym lekarstwem na wiele chorób. Dlatego też warto zażywać jedną małą łyżeczkę raz dziennie przez około 3 miesięcy. Po takiej kuracji z całą pewnością stan naszego zdrowia znacząco się poprawi.

Jak działa Evitol, a więc naturalny olej z wiesiołka? Przede wszystkim, dzięki zawartości NNKT, a więc niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych pomaga nam utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, bądź też go obniżyć, gdy jest zbyt wysoki. Pomaga też obniżyć ciśnienie krwi oraz reguluje poziom składników lipidowych w surowicy krwi.

Do jego podstawowych zastosowań zalicza się także wzmocnienie odporności organizmu na bakteryjne oraz wirusowe zapalenia, które powstają w wyniku niekorzystnych warunków środowiska zewnętrznego (przeziębienia, grypy, gwałtowne zmiany temperatury etc.). Wiesiołek wycisza również nasz system nerwowy oraz poprawia nasz stan, gdy cierpimy na różnego rodzaju alergie.

Olej z wiesiołka polecany jest również kobietom, które mają problemy z zaburzeniami cyklu miesięcznego, a także problemami skórnymi wynikającymi z trądziku – wynikającymi z kwestii metabolicznych.

Ze względu na własności antykoagulacyjne oraz wysoką aktywność biologiczną, pozwalają ogólnie wpłynąć korzystnie na nasz stan zdrowia i umożliwić powrót do dobrej formy nawet, gdy dręczy nas wiele problemów naszego organizmu.

Nie zaobserwowano żadnych działań niepożądanych, w związku z czym olej stosować może każdy.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.